Gizlilik Sözleşmesi

KODLAB.TV, herkese hitap eden bir video eğitim sitesidir. KODLAB YAYIN DAĞITIM YAZILIM VE EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından 01/10/2016 tarihinde hizmete sunulmuştur. Bu web sitesini kullanmaya başlayan kullanıcılar aşağıda maddeler halinde yazılmış olan tüm hususları anlamış ve onaylamış sayılmaktadır.

KODLAB.TV, satın alınmış KODLAB YAYIN’a ait kitapların yanında hediye olarak verilmiş CD-DVD içindeki  Video Eğitimlere ve Kaynak Dosyalara ulaşmak için okuyucularına da bir arayüz sunar. Kitap ile verilen kare kod ya da şifre üzerinden bu bilgilere erişilebilir. Ancak bazı kitapların yanında Video Eğitim ve Kaynak Dosya bulunmamaktadır, bu sebeple kitabın içerik ve özellikleri KODLAB.TV üzerinde barındırılamayabilir.

Tüm Telif hakları KODLAB YAYIN’a ait olan Eğitim içeriğinde yayınlanan bütün video ve kaynak dosyalarının, herhangi bir yöntemle indirilmesi, ekran görüntüsü alınması, kayıt altına alınması, çoğaltılması, yayınlanması, paylaşılması kesinlikle yasaktır.

KODLAB.TV eğitimcilerin bilgilerini ve yasal haklarını gizli tutar.

KODLAB.TV üyelerine daha iyi hizmet ve eğitim sunum sağlayabilmek için kişisel bilgilerini talep edebilir, bu bilgiler tamamen gizli tutulup üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Kullanıcı belirtmediği sürece bu bilgiler silinmez ve paylaşılmaz. Ancak yasal bir gerekçe olduğu taktirde bu bilgiler gerekli mecralar ile paylaşılabilir.

KODLAB.TV kendi bünyesinde düzenleme amaçlı kategori güncellemesi yapabilir.

Yapılabilecek yarışmalar ve kare kod uygulaması üzerinden olan erişimlerdeki kuponlar, herhangi bir aksaklık durumunda KODLAB.TV üzerinden iptal edilebilir.

KODLAB.TV, Ücretsiz, Standart, Avantaj ve Maxi olarak dört farklı üyelik sistemine sahiptir;

1.     Ücretsiz üyelik, KODLAB Yayınlarından temin edilen kitapların hediyesi ve belirli bir süre zarfında tanımlanan video ve kaynak dosyalara erişim imkânı sağlamaktadır.

2.      Standart üyelik, KODLAB.TV içerisindeki bütün videoları 1 ay boyunca sınırsız olarak izleyebileceksiniz.

3.     Avantaj üyelik, KODLAB.TV içerisindeki bütün videoları 6 ay boyunca sınırsız olarak izleyebileceksiniz.

4.     Maxi üyelik, KODLAB.TV içerisindeki bütün videoları 12 ay boyunca sınırsız olarak izleyebileceksiniz.

Kullanıcı dilediği taktirde üyeliğini yükseltebilir, ancak üyeliğin süresini kısaltarak ücret talebinde bulunamaz.

KODLAB.TV Yayın ve dağıtım haklarını saklı tutar.

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile yapılan ödemelerde kesinlikle kart bilgileriniz web sitemiz tarafından barındırılmaz.

KODLAB.TV, doğal afet vb. durumlarda yaşanan aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.

KODLAB.TV, kendi sitesi dışında verdiği link ve uzantıların çalışacağını garanti etmez.

Satın alınan üyelik, yalnızca bir tarayıcıda aktif olarak çalışır. Aynı anda iki ya da daha fazla tarayıcıda çalıştırılamaz.

KODLAB.TV üyelerine haber verme zorunluluğu olmadan bu haklarını değiştirme ve yayından kaldırma hakkına sahiptir.

KODLAB.TV ve içeriğindeki her şey KODLAB YAY.DAĞ. izni olmadan kopyalanamaz, değiştirilip yayınlanamaz ya da kaynak olarak gösterilemez.